Strona główna

Niedziela, 2 sierpnia 2015. Imieniny Gustawa, Kariny, Stefana

Biuletyn Informacji Publicznej
Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Stypendia Burmistrza Miasta za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

- w szkole podstawowej: Marta Marczewska kl. Va, Jakub Rudnik kl. VI, Damian Rzemiński, Franciszek Antoniak i Patryk Oleszek kl. Va, Aleksandra Pajerkl. IV i Iga Malarz kl.Vb

-w gimnazjum: Kamil Dzida, Izabella Ciechańska i Albert Poniedziałek, kl. IIIb, Iga Tracz kl. I i Sabina Drąg kl. IIb

 Stypendium Burmistrza Miasta Krasnystaw za osiągnięcia sportowe otrzymuje: Wojciech Sławacki kl. IV

 Stypendia Dyrektora Szkoły wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

- w szkole podstawowej: Wojciech Sławacki Kl. IV, Aleksandra Sławacka Kl. VI, Julita Żelik Kl. IV, Agnieszka Pezda kl. VB, Mateusz Wentczuk kl. Va, Kornelia Samborska Kl. IV, Sebastian Rzemiński, Małgorzata Matyjas i Jagoda Suszek kl. VI

-w gimnazjum: Kaja Podolak kl. IIa, Weronika Tomaszewska Kl. IIb, Dominika Bańka kl. IIIa, Maria Antoniak kl. I, Magdalena Matyjas kl. IIIb

 Stypendia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia sportowe otrzymali:

- w szkole podstawowej: Wojciech Sławacki Kl. IV, Piotr Korzeniowski,  Damian Żyłowski, Wiktor Winiarczyk,  Kamil Żyłowski z kl. Va, Radosław Drąg i Bartłomiej Lipiński z Kl. VB,  Łukasz Żyłowski, Patryk Hałas, Szymon Czuba i Kacper Kulczyński z kl. VI

-w gimnazjum: Paweł Korzeniowski Kl. I, Adrianna Kostrzanowska i Zuzanna Pitucha Kl. IIb oraz Patrycja Kwitek Kl. IIIb

 

Stypendia Dyrektora za osiągnięcia artystyczne otrzymali:

- w szkole podstawowej: Marta Marczewska kl. Va i Aleksandra Pajer kl. IV

-w gimnazjum: Sandra Dzik Kl. I, Weronika Tomaszewska, Zuzanna Pitucha, Weronika Banaszuk i Klaudia Dzik kl. IIb, Dominika Bańka i Paulina Duda Kl. IIIa oraz Patrycja Kwitek kl. IIIb.

 Listy gratulacyjne otrzymali następujący rodzice: Aneta i Grzegorz Pajer, Ewa i Robert Sławaccy, Aneta i Mariusz Żelik, Agnieszka i Jacek Samborscy, Małgorzata i Tomasz Rzemińscy, Agata i Tadeusz Marczewscy, Lucyna i Andrzej Oleszek, Bożena i Mariusz Antoniak, Monika i Artur Wentczuk, Jowita i Adam Niemczyk, Bożena i Wiesław Wrzeszcz, Marta i Krzysztof Malarz, Justyna i Andrzej Pezda, Joanna i Sebastian Gołębiowski, Małgorzata Studzińska, Władysława i Tomasz Rudnik,  Anna i Sławomir Matyjas, Beata i Robert Suszek, Anna i Dariusz Tkaczuk, Greta i Piotr Czuba, Małgorzata i Andrzej Tracz, Monika i Mariusz Zborowscy, Anna i Marcin Bielawscy, Monika i Mariusz Humin, Monika i Konrad Podolak, Justyna i Jarosław Drąg, Mariola i Radosław Tomaszewscy, Maria i Andrzej Bańka, Aneta i Mirosław Duda, Beata i Mirosław Dzida, Barbara Błachnia i Janusz Ciechański, Agnieszka i Robert Poniedziałek, Elżbieta i Mariusz Kwitek, Monika i Krzysztof Zacharzyńscy.

Napisany przez Małgorzata Kaniuka-Paradowska, dnia 29/06/2015 - 11:54
pokaż/ukryj całość

Uwaga Rodzice!

Zespół Szkół nr 5 im. Orląt Lwowskich w Krasnymstawie przyjmuje zapisy dzieci 5 letnich (urodzonych w 2010 roku) do klasy zerowej oraz 6 i 7 letnich do klasy pierwszej (urodzonych w 2009 i w II połowie 2008 roku) - szczegóły w zakładce Rodzice.

Ostatnio dodane zdjęcia

otwórz galerię


[ do góry ]
Projekt i wykonanie: ifuture interactive