Strona główna

Sobota, 25 czerwca 2016. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Biuletyn Informacji Publicznej
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.

Stypendia Burmistrza Miasta za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

- w szkole podstawowej: Milena Lis kl. IV, Aleksandra Pajer kl. V, Damian Rzemiński,  Marta Marczewska i Franciszek Antoniak kl. VIa, Iga Malarz kl. VIb,

- w gimnazjum: Jakub Rudnik i Aleksandra Sławacka kl. I, Iga Tracz i Maria Antoniak kl. II, Sabina Drąg kl. IIIb

Stypendia Dyrektora Szkoły wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

- w szkole podstawowej: Diana Smorga,  Maja Wieleba, Paweł Dziedzic, Igor Sawa  i Klaudia Skubisz kl. IV, Julita Żelik, Kornelia Samborska i Wojciech Sławacki, kl. V, Mateusz Wentczuk,  Patryk Oleszek kl. VIa, Agnieszka Pezda i Angelika Studzińska kl. IVb,

- w gimnazjum: Jagoda Suszek i Małgorzata Matyjas kl. I, Kaja Podolak kl. IIIa, Weronika Tomaszewska kl. IIIb

 Stypendia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia sportowe otrzymali:

- w szkole podstawowej: Wojciech Sławacki kl. V, Piotr Korzeniowski i Damian Żyłowski kl. VIa, Radosław Drąg kl. VIb,

- w gimnazjum: Sabina Drąg, Zuzanna Pitucha i Adrianna Kostrzanowska kl. IIIb

Stypendia Dyrektora za osiągnięcia artystyczne otrzymali:

-  w szkole podstawowej: Aleksandra Rysak, Marta Marczewska i Mateusz Wentczuk kl. VIa, Agnieszka Pezda kl. VIb

- w gimnazjum: Zuzanna Pitucha, Sabina Drag i Sylwia Kawęcka kl. IIIb oraz Aleksandra Sławacka kl. I

 Listy gratulacyjne otrzymali następujący rodzice: Małgorzata i Mieczysław Lis, Marzena i Marcin Wieleba, Sylwia i Jacek Smorga, Marta i Jan Skubisz, Jadwiga i Bartłomiej Dziedzic, Monika i Artur Sawa, Katarzyna i Krzysztof Droździel, Monika i Mariusz Zborowscy, Anna i Tomasz Skubisz, Ewa i Mariusz Sokół,  Aneta i Grzegorz Pajer, Agnieszka i Jacek Samborscy, Ewa i Robert Sławaccy, Aneta i Mariusz Żelik, Małgorzata i Tomasz Rzemińscy, Agata i Tadeusz Marczewscy, Bożena i Mariusz Antoniak, Monika i Artur Wentczuk, Lucyna i Andrzej Oleszek, Bożena i Wiesław Wrzeszcz, Marta i Krzysztof Malarz, Justyna i Andrzej Pezda, Małgorzata Studzińska, Paulina i Piotr Miścisz, Władysława i Tomasz Rudnik, Beata i Robert Suszek, Anna i Sławomir Matyjas, Małgorzata i Andrzej Tracz, Anna i Marcin Bielawscy,  Monika i Konrad Podolak, Justyna i Jarosław Drąg, Mariola i Radosław Tomaszewscy, Aneta i Mariusz Pitucha.

GRATULUJEMY  WSZYSTKIM  NAGRODZONYM  UCZNIOM

I  ICH RODZICOM!!!


W tym dniu dyrekcja i cała społeczność szkolna pożegnała odchodzącą na emeryturę, długoletnią nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej panią Bożenę Chmielewską.

 

 

 

 

 

Napisany przez Małgorzata Kaniuka-Paradowska, dnia 24/06/2016 - 15:03
pokaż/ukryj całość

Drodzy Rodzice dzieci 5, 6 i 7 letnich!

Przyjmujemy zapisy na rok szkolny 2016/2017:
  • do klasy zerowej dzieci urodzone w roku 2010 i 2011,
  • do klasy I szkoły podstawowej dzieci urodzone w roku 2009 i 2010.

Ostatnio dodane zdjęcia

otwórz galerię


[ do góry ]
Projekt i wykonanie: ifuture interactive